Inne...

poniedziałek, 20 kwietnia 2009

Witam po bardzo długiej przerwie i serdecznie dziękuje  za słowa otuchy i wsparcie. Długa przerwa od blogowania zaoowocuje wieloma recenzjami, bo przez ten czas nie nudziłam się wcale.

Jeszcze raz serdecznie dziękuje i pozdrawiam.

niedziela, 15 marca 2009

Awaria komputera, awaria w żciu prywatnym. Nie wiem co będzie się z nami działo przez nastepny miesiąc, nie wiem gdzie i jak będziemy mieszkać. Na ten czas musze niestety zaprzestać pisania, ale napewno nie zaprzestane czytania. I głęboko wierze że po złym czasie nastapi dobry i wszystko się u nas wyprostuje.

Podrawiam

Kimura

wtorek, 10 lutego 2009
I jeszcze taki mały bonusik - przyczyna mojej nieobecności na blogu:)Prawada że śliczny:)
wtorek, 06 stycznia 2009

Jestem znowu. Powoli rozpakowuje bagaże i szukam miejsca dla moich świątecznych książkowych prezentów i dla moich księgarnianych łupów.

Bardzo się cieszę ze święta spędziliśmy w Polsce. Pomimo trudów podroży, ogromnych korków, nic nie jest w stanie zabrać nam wspomnień wspólnej Wigilii, Bożego Narodzenia u babci i dziadka którzy mając troje własnych dzieci doczekali się sześciorga wnuków i dziesięciorga prawnuków i potrafią zebrać tą naszą ogromną brygadę przy świątecznym stole. Na pewno na długo zostanie z nami wspomnienie wspólnych wieczorów, kuligu i tego błysku radości w dziecięcych oczach.

Bardzo dziękuje za świąteczne życzenia i jeszcze raz życzę wszystkim odwiedzającym bloga Szczęśliwego Nowego Roku i żebyśmy wszyscy mieli takie swoje miejsce w których czujemy się szczęśliwi i bezpieczni, a wkrótce kolejna notka tym razem już typowo książkowa
czwartek, 18 grudnia 2008

Już jutro wyruszam w podroż do Polski. Bardzo się cieszę ze spędzę ten czas z rodzinką. Ponieważ nie wiem kiedy będę miała czas na kolejna notkę dlatego już dziś składam Wam Świąteczne Życzenia.

 Serdeczne życzenia wielu radosnych doznań z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wszystkiego co najlepsze w każdym dniu nadchodzącego Nowego Roku, spełnienia, satysfakcji i zadowolenia  i oczywiście wielu rewelacyjnych lekturek  pod choinką

życzy Kimura.

 

Zakładki:
Lista życzeń
Moje ulubione
Przeczytane w 2008 roku
Przeczytane w 2009 roku
Przeczytane w 2010 roku

Custom Myspace Clock

Odsłony strony